Image: 
تاریخچه ازدواج

دسته بندی : - نویسنده: almas - تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۹

زدواج یا نکاح، عهد و پیمانی است که به ‌موجب آن یک زن و مرد باهم شریک می‌شوند و یک خانواده‌ تشکیل می‌دهند. در واقع هدف از ازدواج تشکیل خانه و خانواده است که میل به این امر از ابتدا در وجود انسان بوده است. در این مقاله با سایت تالار الماس غرب همراه باشید. از منابع مرجع وموثق تاریخی، آمده است که درایران ، خانواده‌ براساس محوریت زنان و به صورت مادرشاهی بوده‌ است. اختیارات زنان در دوره مادها کاسته شد و چند همسری رواج یافت. همچنین ازدواج با محارم از لحاظ حفظ ثروت در خانواده، شایع بوده‌است. البته در همان زمان، اولین قانون حمایت از خانواده درجهان نیز وضع شد.

عروسی به سبک بوهو

دسته بندی : - نویسنده: almas - تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۹

عروسی به سبک بوهو
امروزه يكى از سبک های محبوب ميان جوانان ايرانى استایل "بوهو"است، جالب است بدانید كه در بيشتر مواقع مخاطبين اين پوشش اسم سبک خود را نمى‌دانند و آنرا به طور كلى بنام هنری می‌شناسند.

معیارهایی برای ارزیابی تالار عروسی

دسته بندی : - نویسنده: almas - تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۸

معمولا اکثر عروس خانم ها و آقا داماد ها مکان رویایی برای برگزاری جشن عروسی‌شان را بارها در ذهن خود تصور کرده‌اند و حتی ممکن است برای انتخاب تالار، باغ تالار و یا عمارت مورد نظرشان فاکتورهایی را از قبل در نظر گرفته باشند. اما ما در این مقاله می خواهیم شما را با اصلی ترین معیارهای انتخاب تالار آشنا کنیم تا برای انتخاب مناسب ترین گزینه برگزاری جشن کاملا آماده باشید و وقت و هزینه کمتری برای جستجو و بازدید از تالارها صرف کنید.

مکان تالار