تجاربی که بعد از جشن عروسیمان کسب میکنیم

تجاربی که بعد از جشن عروسیمان کسب میکنیم

دسته بندی : عروسی - نویسنده: admin - تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۹

تجاربی که بعد از جشن عروسیمان کسب میکنیم

همه کسانی که ازدواج کرده اند اکنون خوب میدانند که برای برگزاری یک مراسم عروسی عالی چه کارهایی باید کرد. درحالیکه در روز عروسی خود کاملا سردرگم و مستاصل بودند و حتی نمی دانستند از کجا شروع کنند.

جالب است بدانید  روی کسی هم نمی‌شود حساب کرد همه درگیر تدارکات و کارهای خود هستند و از خود عروس مشغول‌ترند.

بسیاری از افراد مایلند که روز مراسم عروسی خود را در اعیاد و روزهای تعطیل برگزار کنند که البته در چنین روزهایی شاهد ترافیک‌های سنگینی میشوند. برای برگزاری مراسم جشن عروسی باید به جوانب مختلف آن دقت کنید با ریزترین اشتباه دچار پایان بدی خواهید شد و استرس و وسواس شما چندبرابر میشود در حالیکه که در آن لحظه دیگر کاری از شما بر نمی‌آید.

 آرامش ذهنی و دوراندیشی

اولین توصیه ی تیم تالار الماس غرب به شما عزیزان این است که خونسردی خود را کاملا حفظ کنید و برای کلیه برنامه ریزی‌هایی که انجام میدهید وقت کافی بگذارید. ترس و اظطراب می تواند کل برنامه های شما را دگرگون کند. کلیه  برنامه ریزی‌هایی که انجام دادید را به نوبت و طبق اصول و قواعد پیش ببرید و کارها را به روزهای آینده موکول نکنید. انتظار هر اتفاق غیر منتظره‌ای را داشته باشید همانند: کنسل شدن استودیو عکاسی و فیلمبرداری، حاضرنشدن به‌موقع و یا اشکال در تحویل لباس عروس، تصادف غیرمنتظره، ترافیک و... کاملا خونسرد باشید تا در آن لحظه بتوانید بهترین مدیریت را داشته باشید. خود را آماده کنید تا به سرعت بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید و راه حل جدیدی بیابید. حل این مشکلات اتفاقی به آرامش و خونسردی شما بستگی دارد اجازه ندهید استرس باعث کم اشتهایی وبی خوابی شما شود چون ابتدا بر روی پوستتان تاثیرمخرب میگزارد.
تحقیق کامل از تیم تالار عروسی و تشریفات

تیم تشریفات مراسم جشن عروسی بیش از نیمی از کارهای اجرایی و برنامه ریزی‌های جشن عروسی شما را به عهده دارد که باعث می شود وقت بیشتری برای دیگر کارهایتان داشته باشید. توجه داشته باشید  که برنامه ریزی این روز بزرگ و مهم را به دست تیمی منخصص و با تجربه بسپارید تا خیال شما از هر جهت راحت باشد. انتخاب درست یک تشریفات عروسی که با آسودگی جشن خود را به آنها بسپارید، بستگی به تحقیقات کامل و جامع دارد تا مطمئن شوید بهترین کدام است. هر کدام از تشریفات عروسی نقاط مثبت مختص خود را دارند : سرو غذای باکیفیت، گل آرایی خاص، کنترل مناسب و پذیرایی درست از مهمانان و غیره . قبل از هر تصمیمی نمونه کارهایشان را بررسی کنید و برای اطمینان از مراسم‌هایی که برگزار می‌کنند دیدن کنید تا از نزدیک برنامه ریزی و تشریفات و پذیراییشان را شاهد باشید . متاسفانه در بیشتر مواقع قول‌ها و وعده های زیبایی می‌دهند ولی در عمل کاملا شوکه میشوید. با مراجعه به سایت الماس غرب می توانید با بهترین خدمات وتشریفات عروسی با هر سلیقه ای آشنا شوید . زیرا تالار الماس غرب بهترین‌های جشن و مراسم عقد و نامزدی را گلچین می‌کند و در اختیار مهمانان عزیز می‌گذارد.
مسافت را در نظر داشته باشید

طبق تجربه بسیاری از عروس و دامادها فاصله زیاد  آرایشگاه عروس تا آتلیه و بعد از آن تالار عروسی بسیار کلافه کننده است.
بعد مسافت را اصلا دست کم نگیرید نزدیک بودن این سه مکان بهم کار شما را بسیار سبک‌تر میکند و مشکلات مختلف بعدی را مرتفع می‌سازد مانند: گیر افتادن درترافیک یا اگر وسیله‌ای را فراموش کرده باشید و اینکه فاصله کم بین سالن زیبایی از آتلیه باعث می‌شود که آرایش عروس بهتر روی صورت بماند. مشکل غیر قابل حلی نیست براحتی می‌توانید این مکان‌ها را نزدیک بیکدیگر انتخاب کنید.

رفتار طبیعی و ریلکس در روزعرسی‌

روز عروسی متاسفانه کل کنترل حرکات و رفتار عروس و داماد به دست گروه فیلمبرداری است و برای برداشتن هر قدم باید از پیش خود را با آنها هماهنگ کنیم. مدیریت رفتاری عروس و داماد طبق نظر گروه فیلمبرداری است. در بیشتر مواقع این کار باعث می‌شود که تمام حرکات عروس و داماد مصنوعی و نمایشی بنظر برسد. این مسئله اتفاق خوبی نیست و باعث سردرگمی و کلافگی می شود و حتی باعث می‌شود قدم برداشتن خود را هم فراموش کنید. بهتر آن است که در روز عروسی خود  طبیعی رفتار کنید و یا به قولی خود واقعی خود باشید، راحت لبخند بزنید و با مهمانان‌‌های خود خوشوبش کنید و به هر سو که مایلید بروید و به مهمان‌ها خوشامد بگویید. این طرز رفتار راحت هم برای شما بسیار نشاط آور است هم برای مهمانان بسیار خوشایند و دلنشین.
عكس با مهمانان فراموش نشود

در مراسم جشن عروسی تلاش کنید تا حد ممکن به مهمان‌ها توجه کنید و به آنها اطمینان خاطردهید که حضورشان باعث خشنودی شماست.

مسئولیت گرفتن عکس با مهمانان را به عکاس بسپارید که اطمینان حاصل کند که با همه مهمانان بخصوص دوستان و آشنایان عکس دسته جمعی گرفته باشید و مهمانی را از این بابت از خود دلشکسته نکنید.
امکان دارد به علت شلوغی و فضای مراسم جشن، از یاد ببرید كه حتی با نزدیك ترین دوست وآشنای خود عكس تکی بگیرید. این مسئولیت را به عهده تیم تشریفات هم می توانید بسپارید كه آن را در لیست برنامه‌ریزی جشن  بیاورند.

ماشین عروس

برای عده کثیری از عروس و دامادها مدل و رنگ ماشین بسیار پراهمیت است. رنگ سفید برای ماشین عروس نشانه سفید بختی و همان اسب سفید است. توصیه سایت الماس غرب به شما اینست که بیشتر از آنکه روی مدل ماشین تاکید کنید روی نوع گل آرایی ماشین عروس دقت کنید گل آرایی زیبا و خاص،  ماشین عروس را بسیار باشکوه‌تر میکند و حتی می‌تواند از اسب سفید هم رویایی‌ترشود. فراموش نکنید زیبایی در سادگی جلوه بیشتری دارد.

چند نکته برای آقایون داماد
به‌ موقع رسیدن به تالار عروسی

هنگامی که آتلیه عکاسی یا سالن زیبایی خاصی را در نظر داشتید که حتما به آنجا بروید پس باید ساعت رفت و برگشت خود را جلوتر هماهنگ کنید و به داماد تاکید کنید که سر وقت دنبال شما بیاید در برخی مواقع  آرایش عروس تمام شده و مدت طولانی منتظر داماد است که همین موضوع باعث خستگی و کلافگی می‌شود و در آخر هم دیر به تالار عروسی می‌رسید.
 ارزش لحظه‌ها را فراموش نکنید

راس ساعتی که با سالن هماهنگ کردید عروس خانم را به آنجا برسانید و بعد به ترتیب به کارهای دیگر جشن برسید مثلا: رفتن به گلفروشی برای دسته گل عروس و اینکه مطمئن شوید که گل آرایی ماشین به موقع انجام شود. در این بین کارهای دیگرجشن را انجام دهید، تا وقت رفتن به دنبال عروس خیالتان از هر جهت راحت باشد و به موقع خود را برسانید.
پایان جشن عروسی

یكی از اتفاقاتی که زیاد پیش می‌آید  این است كه در پایان جشن عروسی دیگر كسی به فكر مدیریت باقیمانده عروسی نیست. میوه، شیرینی، شام و...  حتی در این شرایط برخی اوقات دلخوری‌هایی بین تالار و صاحبان مراسم پیش می‌آید که مرتفع کردن این مشکل با تیم تشریفات است که بتوانند به خوبی آن را مدیریت کنند.

بدرقه کردن مهمانان

مراسم عروسی که به پایان رسید می‌رسد همه خسته وکوفته شده اند. حتما از تمام کسانی که برای زیباتر شدن مراسم عروسی زحمت کشیدند تشکر کنید، همینطور از خانواده که به اندازه خودتان استرس آن روز را به دوش کشیدند. سعی کنید اگر دلخوری برای مهمانان پیش آمد با یک عذرخواهی آن را رفع کنید زیرا در بیشترمراسم‌های بزرگ کدورت پیش میاید که باید مدیریت کنید.

فهرست برنامه ریزی مراسم عروسی

کارهای خود را که باید روز عروسی انجام دهید فهرست کنید:
عكاس
فیلمبردار
هماهنگی با تالار
عاقد
تزئینات مراسم. گل آرایی و دسته گل عروس
شیرینی، كیك عروس و داماد
ساعت حضور عروس و داماد   در سالن زیبایی. هماهنگی با تیم تشریفات.
راننده ماشین عروس. تحویل فهرست کارهای روز عروسی كه باید به همراهان عروس داده شود. انتخاب یک فرد معتمد به عنوان مادر خرج.

امیدواریم مطالب این مقاله بتواند کمکی برای برگزاری یک جشن عروسی زیبا و رویایی برای شما باشد و با مشکلات و اتفاقاتی که ناخواسته در مراسم عروسی پیش می‌آید بهترین تصمیم را با آرامش بگیرید.